Kategorie

Szukaj

Dodatkowe informacje


LS

*

Promo 2011

*

MARKI : SMEG , FABER, BLANCO, FALMEC, MIELE, AEG

*

Autoryzowany e-sprzedawca Blanco

*

Rzetelna firma

*

Raty Santander

EKSPRESY KOLBOWE SMEG - NOWOŚĆ .

2017-01-11
 EKSPRES CIŚNIENIOWY (KOLBOWY) SMEG

 
SMEG – RĘCZNE (KOLBOWE) EKSPRESY DO KAWY.
 


Dla miłośników prawdziwej kawy we włoskim stylu firma SMEG przygotowała kolbowe ekspresy do jej parzenia. Ekspresy utrzymane są w stylistyce lat 50’ jako uzupełnienie uznanej na rynku linii drobnego AGD. Podobnie jak inne urządzenia z tej linii nowe ekspresy charakteryzują się wysoką jakością wykonania przy użyciu trwałych, bezpiecznych materiałów. Wszystkie elementy mające styczność z żywnością zostały wykonane z materiałów zgodnych z odpowiednimi normami. Intuicyjny panel sterowania sprawia, że obsługa ekspresu jest bezproblemowa i prosta.

Ekspresy kolbowe SMEG dzięki wytwarzaniu ciśnienia 15 bar oraz zastosowaniu technologii THERMOBLOCK zapewniają zawsze idealnie zaparzoną kawę o głębokim smaku i aromacie. W urządzeniach tych można stosować zarówno kawę mieloną jak i saszetki. Na wyposażeniu znajdują się dwa sitka pozwalające na przygotowanie jednej lub dwóch filiżanek naparu oraz dodatkowe sitko do saszetek. Jako jedne z niewielu tego typu urządzeń dostępnych na rynku ekspresy SMEG mają możliwość zastosowania filtra wody (opcja). Umieszcza się go bezpośrednio w zbiorniku na wodę.

Nie zapomniano również o zwolennikach białej kawy – latte lub cappuccino. Dla nich ekspres posiada dyszę do spieniania mleka, która dodatkowo umożliwia podgrzanie mleka.

A jeśli akurat masz ochotę na herbatę lub inny gorący napój – użyj ekspresu SMEG do podgrzania wody.

 
Dostępne w kolorach :
 

  - ECF01CREU -  KOLOR : KREMOWY
  - ECF01BLEU  - KOLOR : CZARNY
  - ECF01RDEU  - KOLOR : CZERWONY
  - ECF01PBEU   - KOLOR : BŁĘKITNY*JUDYTA

Polecamy: